trebevic.net

- prije 3 sedmica u

Tenis

Foto izvor: Tanjug/AP

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković zbog povrede ramena predao je meč osmine finala US opena Stenu Vavrinki pri vođstvu Švajcarca od 2:0 u setovima i 2:1 u trećem setu.

Povreda je zaustavila svjetskog broja jedan u pohodu na titulu Otvorenog prvenstva Amerike. Nakon nešto manje od dva sata tenisa, Novak Đoković predao je meč Vavrinki zbog povrede ramena.

Švajcarac je napravio jedan brejk u prvom setu, koji je bio dovoljan da isti i osvoji rezultatom 6:4.

Velika borba viđena je i u drugom setu. Napravljena su tri brejka, od čega, nažalost, dva za Vavrinku koji sa 7:5 osvaja drugi set.

Đoković se u i tokom meča, a pogotovo u trećem setu požalio na rame, a pri vođstvu rivala od 2:1 prekinuo je i predao meč.

Srpski teniser neće odbraniti titulu na US openu, dok sa druge strane Vavrinka ide u četvrtfinale gdje se sastaje sa Danilom Medvedevom.

Napomena: komentari čitalaca ne predstavljaju ni na koji način stav redakcije portala trebevic.net. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se pregleda i neprimjereni komentari se ne objavljuju. Portal trebevic.net zadržava pravo brisanja komentara bez najave i bez objašnjenja.

Uslovi komentarisanja: Poštovani, pri objavi komentara molimo Vas za kulturno izražavanje. Administrator neće objaviti komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.

Redakcija Trebević Info Portala je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.