Održane Đurđevdanske ulične trke 2016

Izvor: redakcija

Objavio:

trebevic.net

- prije 4 godine u

Ostali sportovi

Na ovogodišnjim 11. Đurđevdanskim uličnim trkama Istočna Ilidža 2016 koje se održavaju tradicionalno povodom krsne slave opštine Istočna Ilidža pobjedu je osvojila osnovna škola “Petar Petrović Njegoš“.

I pored veoma loših vremenskih uslova trka je okupila više od 1.500 osnovaca i srednjoškolaca iz Istočne Ilidže i Istočnog Novog Sarajeva.

Trke su organizovane u šest uzrasnih kategorija za dječake i djevojčice, a za prvih pet u svakoj trci obezbijeđene su diplome, medalje i pokloni banke Hypo Alpe Adria, koja je vijerni sponzor punih 11 godina.

djurdjevdanski_festival2

Rezultati – osnovne škole po kategorijama:

2. i 3, razredi – djevojčice:

1. Una Jamina (OŠ Petar Petrović Njegoš)
2. Lana Tomanović (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
3. Sara Janjić (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
4. Teodora Pindžo (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Lana Papaz (OŠ Petar Petrović Njegoš)

2. i 3. razredi – dječaci:

1. Đorđe Kujača (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
2. Stefan Kujača (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
3. Božidar Kovač (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
4. Mihajlo Kuljanin (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Matej Kovač (OŠ Petar Petrović Njegoš)

4. i 5. razredi – djevojčice:

1. Sara Samardžić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
2. Ina Popović (OŠ Petar Petrović Njegoš)
3. Andrea Simović (OŠ aleksa Šantić Vojkovići)
4. Ana Stupar (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Iva Bugarin (OŠ Petar Petrović Njegoš)

4. i 5. razredi – dječaci:

1. Lazar Stijepić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
2. Luka Petković (OŠ Petar Petrović Njegoš)
3. Stefan Vučinić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
4. Lazar Trapara (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
5. Luka Radovanović (OŠ Petar Petrović Njegoš)

6. i 7. razredi – djevojčice:

1. Aleksandra Stijepić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
2. Anja Mušipić (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)
3. Marina Kurteš (OŠ Petar Petrović Njegoš)
4. Tamara Gogić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Milica Đorem (OŠ Petar Petrović Njegoš)

6. i 7. razredi – dječaci:

1. Momčilo Skoko (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)
2. Boro Erić (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
3. Danijel Radovanović (OŠ Petar Petrović Njegoš)
4. Stefan Govedarica (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)
5. Filip Vukašinović (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)

8. i 9. razredi – djevojčice:

1. Milica Lubura (OŠ Jovan Dučić Kasindo)
2. Sara Gogić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
3. Nada Terzić (OŠ Petar Petrović Njegoš)
4. Teodora Kezunović (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Tijana Veljović (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)

8. i 9. razredi – dječaci:

1. Bojan Popović (OŠ Aleksa Šantić Vojkovići)
2. Božidar Vojinović (OŠ Petar Petrović Njegoš)
3. Dejan Golijan (OŠ Sveti Sava Istočno Novo Sarajevo)
4. Stefan Kuljanin (OŠ Petar Petrović Njegoš)
5. Marko Cvijetić (OŠ Petar Petrović Njegoš)

djurdjevdanski_festival1

Rezultati – srednje škole po kategorijama:

1. i 2. razredi – djevojke:

1. Katarina Lemez (SŠC Istočna Ilidža)
2. Katarina Guja (SŠC Istočna Ilidža)
3. Zorana Divčić (SŠC Istočna Ilidža)
4. Aleksandra Zirojević (SŠC Istočna Ilidža)
5. Isidora Govedarica (SŠC Istočna Ilidža)

1. i 2. razredi – dječaci:

1. Lav Stevanović (SŠC Istočna Ilidža)
2. Nikola Aćimović (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)
3. Stefan Čečar (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)
4. Igor Jovančić (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)
5. Nikola Stijepić (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)

3. i 4. razredi – djevojke:

1. Tijana Tešanović (SŠC Istočna Ilidža)
2. Nikolina Popić (SŠC Istočna Ilidža)
3. Tamara Stojanović (SŠC Istočna Ilidža)

3. i 4. razredi – dječaci:

1. Stefan Ćuković (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)
2. Nikola Popovac (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)
3. Marko Stojanović (SŠC Istočna Ilidža)
4. Bojan Taušan (SŠC Istočna Ilidža)
5. Aleksandar Milinković (SŠ 28. juni Istočno Novo Sarajevo)

Ostavite komentar

Oglasi

Slider
Slider