Objavio:

trebevic.net

- prije 4 godine u

Ostali sportovi

Na pojedinačnom prvenstvu BiH u atletici za pionire i cicibane, održanom tokom vikenda na Sokocu, članovi Atletskog kluba /AK/ “Glasinac” iz Sokoca osvojili su devet medalja.

U kategoriji pionira zlatnu medalju je osvojio Mihajlo Memedović u trci na 80 metara i Milomir Komlenović u bacanju kugle.

Đorđe Kovačević u trci na 1.000 metara i Milomir Komlenović u vorteksu osvojili su srebrne medalje. Bronzana medalja je pripala Mihajlu Memedoviću u skoku u dalj.

U konkurenciji cicibana Bojan Marković je osvojio zlatne medalje u bacanju kugle i u vorteksu, a srebro je pripalo Teodori Gladanac u vorteksu i Gordanu Borovčaninu u bacanju kugle.

Na ovom takmičenju, čiji je organizator bio AK “Glasinac” učestvovala su 22 kluba sa više od 300 takmičara.