Džudo klubu “Famos” dvanaest medalja na prvenstvu Bosne i Hercegovine

Objavio:

trebevic.net

- prije 3 godine u

Ostali sportovi

Džudo klub Famos je još jednom potvrdio svoj kvalitet osvojivši titule ukupnog pobjednika u konkurenciji starijih pionira i juniora koje je juče održano u Bihaću.

Famos je na prvenstvo za juniore i starije pionire otišao sa četrnaest takmičara, a samo dva nisu uspjela osvojiti medalje.

Zlatne medalje su osvojili stariji pioniri Luka Šiljegović (-55kg), Dražen Ivanović (-60 kg) i Anđelina Regoje (-57kg), te juniroi Lav Divljan (-60kg), Radoš Veselinović (-66kg), i Mila Petrović (-48kg).

Srebro su osvojili stariji pioniri Boris Ristović (46 kg), Tarik Šahinović (-50kg) i Marko Ždrale (-55 kg), te juniori Vuk Elez (-81 kg) i Nikola Mikavica (-90kg).

Bronze su pripale starijoj pionirki Anđeli Veselinović (-48 kg) i Saši Bjelici (-73kg).

U narednom periodu pred džudistima Famosa su Balkanska prvenstva u Grčkoj, Turskoj, Rumuniji i BiH, gdje sa DŽK “Bosna” čine okosnicu reprezentacije.