Džudo klub “Randori” treći u ukupnom plasmanu na “Kupu Prijedora”

Objavio:

trebevic.net

- prije 3 godine u

Ostali sportovi

Džudisti “Randorija” iz Istočnog Sarajeva ostvarili su dobre rezultate za vikend održanom “Kupu Prijedora”.

Lana Erić je osvojila dvije zlatne medalje, u konkurenciji mlađih pionirki i poletarki do 25 kilograma. Marko Toskić je u konkurenciji poletaraca do 25 kilograma bio zlatni, a istim odličjem se okitio i Petar Škrba u kategoriji starijih pionira do 38 kg.

Lazar Ždrale je u kategoriji mlađih pionira do 42 kilograma podbacio, te osvojio treće mjesto, ali se ispravio u konkrenciji starijih pionira te osvojio zlato. Zlatni su bili i Pavle Škrba, kadet do 60 kilograma, te Nikola Pljevaljčić senior do 90 kilograma.

Aleksa Curović je u konkurenciji mlađih pionira i poletaraca do 50 kilograma osvojio dvije srebrene medalje, a srebreni su još bili i Strahinja Škrba, mlađi pionir u kategoriji do 27 kilograma i Stefan Banjanin u kategoriji do 46 kilograma.

Pored pomenute Ždraletove bronze, medalju istog sjaja je osvojio i Mihailo Šilj u kategoriji starijih pionira do 42 kilograma.