Konačna rang lista studenata kojima će biti dodijeljena stipendija opštine Pale

Izvor: redakcija

Objavio:

trebevic.net

- prije 3 years u

Istočno Sarajevo

Opština Pale raspisala je konkurs za dodjelu studentskih stipendija za 2017/2018. godinu, za šta je u opštinskom budžetu predviđeno 85.000 KM.

Na osnovu pristiglih prijava komisija je formirala konačnu rang listu od 70 studenata kojima će biti dodijeljene stipendije opštine Pale. Listu pogledajte u nastavku:

USPJEŠNI STUDENTI

1.Stefan Lopatić (9,32) Filozofski fakultet (istorija) 20
2. Anja Grujić (9,17) Akademija likovnih umjetnosti Sarajevo 20
3. Miloš Kosorić (8,81) Medicinski fakultet Sarajevo 18
4. Mira Šarenac (9,07) Filozofski fakultet (srpski jezik i književnost) 16
5. Nikolina Begović (8,97) Farmaceutski fakultet Sarajevo 16
6. Lazar Škobo (8,96) Filozofski fakultet (istorija) 16
7. Ana Gutalj (8,93) Biologija – mikrobiologija Sarajevo 16
8. Nikolina Kovač (8,80) Farmaceutski fakultet Sarajevo 16
9. Anđela Kuntoš (8,89) Filozofski fakultet (psihologija) 14
10. Mladenka Marković (8,88) Filozofski fakultet (kineski i engleski jezik)14
11. Jana Pavlović (8,73) Filozofski fakultet (ruski i srpski jezik) 14
12. Marija Bajić (8,71) Medicinski fakultet 12

USPJEŠNI STUDENTI – SRBIJA

1. Rajko Pavlović (9,28) Fakultet tehničkih nauka Novi Sad 16
2. Marko Jugović (9,00) Medicinski fakultet Beograd 14

OSTALI STUDENTI

1. Suzana Babić (8,25) Medicinski fakultet 23
2. Svjetlana Cicović (7,97) Filozofski fakultet (razredna nastava) 23
3. Marko Jovičić (7,46) Filozofski fakultet (psihologija) 23
4. Jelena Stanar (8,15) Ekonomski fakultet (ekonomija i biznis) 22
5. Ognjen Veselinović (8,36) Filozofski fakultet (matematika i fizika) 21
6. Anamarija Gaon (8,21) Ekonomski fakultet (turizam i hotelijerstvo) 21
7. Sara Gavrilović (8,44) Poljoprivredni fakultet 20
8. Sara Lučić (8,36) Fakultet za fizičko vaspitanje i sport 20
9. Tamara Hrnjaković (8,27) Filozofski fakultet (njemački jezik) 20
10. Njegoš Veselinović (7,91) Fakultet za fizičko vaspitanje i sport 20
11. Anja Rulj (8,31) Medicinski fakultet 19
12. Milica Furtula (8,22) Filozofski fakultet (psihologija) 19
13. Dragana Remović (8,06) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 19
14. Nikolina Fuštar (7,26) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 19
15. Miroslav Gagović (7,79) Filozofski fakultet (psihologija) 19
16. Violeta Ivković (7,67) Ekonomski fakultet (turizam i hotelijerstvo) 18
17. Gorana Ivezić (8,11) Tehnološki fakultet Zvornik 17
18. Nikolina Đokić (8,10) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 16
19. Srđan Lopatić (7,86) Filozofski fakultet (novinarstvo) 15
22. Gordana Lizdek (7,50) Filozofski fakultet – politikologija i međunarodni odnosi 15
23. Irina Ćirić (7,00) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 15
24. Anđela Cicović (8,39) Filozofski fakultet (njemački) 14
25. Jovana Arnaut (7,71) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 14
26. Milica Zelenović (7,67) Ekonomski fakultet (turizam i hotelijerstvo) 14
27. Nikola Kusmuk (7,16) Građevinski fakultet Sarajevo 14
28. Nevena Bojanić (7,00) Ekonomski fakultet (turizam i hotelijerstvo) 14
29. Ognjen Matović (7,88) Fakultet za fizičko vaspitanje i sport 13
30. Dejan Bosiljčić (7,50) Fakultet za fizičko vaspitanje i sport 13
31. Bojana Milačić (7,43) Filozofski fakultet (matematika i računarstvo) 13
32. Dušica Blagojević (8,37) Ekonomski fakultet (turizam i hotelijerstvo) 12
33. Aleksandar Todorović (7,39) Fakultet za fizičko vaspitanje i sport 12
34. Snežana Čvoro (7,36) Filozofski fakultet (kineski i engleski jezik i književnost) 12
35. Marko Simović (7,72) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 11
36. Vanja Košarac (7,12) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 11
37. Nikolina Gačanin (7,00) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 11
38. Katarina Vučković (8,40) Filozofski fakultet (psihologija) 10
39. Danka Božović (8,19) Pravni fakultet 10
40. Aleksandar Bogdanović (7,71) Fakultet informacionih tehnologija Mostar 10
41. Aleksandar Antonić (7,11) Filozofski fakultet – politikologija i međunarodni odnosi 10
42. Dušan Šarac (7,68) Fakultet političkih nauka 9
43. Nikolina Starović (7,46) Filozofski fakultet (sociologija) 9
44. Stefan Slijepčević (7,25) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 8
45. Tatjana Baričanin (7,88) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 7
46. Kristina Lopatić (7,25) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 7
47. Tamara Dimić (7,17) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 7
48. Marko Savić (7,17) Mašinski fakultet 7
49. Tijana Dimić (7,15) Filozofski fakultet (psihologija) 7
50. Kristina Gluhović (7,07) Farmaceutski fakultet Sarajevo 7
51. Miljana Orašanin (7,69) Fakultet političkih nauka 5
52. Anja Đukić (7,35) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 5
53. Marijana Kapuran (7,00) Kineski i engleski jezik i književnost 5
54. Uroš Pavlović (7,00) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 4
55. Relja Purković (7,00) Ekonomski fakultet (opšti smjer) 4

STUDENTI SA INVALIDITETOM

1 Nikola Kuburović (7,82) Filozofski fakultet (istorija)

Detalje konkursa pogledajte OVDJE!

  1. ovim nacelnice gubis ugled drzi se malo svojih obecanja

  2. zar si tako nisko pao Bosko da svom sinu dajes opstinsku stipendiju ,sta ces jadnik nema pa mu je potrebna

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Slider
Slider