trebevic.net

- prije 1 sedmica u

Fudbal

Foto izvor: Sport DC

Fudbaleri Slavije iz Istočnog Sarajeva savladali su juče u Istočnom Sarajevu teškom mukom Modriču sa 2:1.

Primila je gol Slavija u prvom napadu, pa u narednom odmah i promašila penal, poslije čega su značajno pali u prvom poluvremenu, ali su se u drugom poluvremenu podigli i iz napada u napad prijetili gostima, što je na kraju i donijelo rezultat.

Posebno je ponosan nakon utakmice na svoje saigrače bio najiskusniji, Vučina Šćepanović, koji je u teškom periodu za njega izašao na teren da predvodi ekipu, a oni su mu to vratili na najbolji način.

Moram da budem ponosan na svoje saigrače. Odigrali smo loše prvo poluvrijeme i palo je ”ribanje” od šefa na poluvremenu. Odigrali su za mene drugo poluvrijeme, jer sam ja bio uz njih uvijek, i sada kada je moj otac u kritičnom stanju, oni su stali uz mene i zajedno smo odlično odigrali drugo poluvrijeme i došli do pobjede. Ja sam im izuzetno zahvalan na tome, a mislim da je vrijeme i da drugi prepoznaju kvalitet i potencijal ovih momaka, da stanu malo iza njih i da Slavija ponovo krene tamo gdje je nekada bila – rekao nam je Vučina Šćepanović poslije utakmice.

Napomena: komentari čitalaca ne predstavljaju ni na koji način stav redakcije portala trebevic.net. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se pregleda i neprimjereni komentari se ne objavljuju. Portal trebevic.net zadržava pravo brisanja komentara bez najave i bez objašnjenja.

Uslovi komentarisanja: Poštovani, pri objavi komentara molimo Vas za kulturno izražavanje. Administrator neće objaviti komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.

Redakcija Trebević Info Portala je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.