Slavija uspješna na Međunarodnom džudo kupu „Stanko Lopatić 2018“

Objavio:

trebevic.net

- prije 2 sedmica u

Ostali sportovi

Džudo klub Slavija juče je nastupio na Međunarodnom džudo kupu „Stanko Lopatić 2018“ na Palama u organizaciji Džudo i sambo kluba “Crepoljsko” iz Istočnog Starog Grada, na kojem je učestvovalo 100 džudista iz 22 kluba.

Na turniru su učestvovali džudisti iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Bugarske i Srbije u kategoriji kadeta i juniora.

Bronzanu medalju osvojio je Stevan Prstojević u konkurenciji kadeta do 73 kg dok je Ognjen Gazdić osvojio 2 srebrne medalje u konkurenciji kadeta i juniora.

Takođe, juče je nastupao i Srđan Pandurević na Balkanskom prvenstvu za kadete održanom u Bihaću u organizaciji judo saveza BiH.

Pandurević je nastupio u kategoriji do 55 kg, međutim i pored dobrih borbi nije uspio da se domogne balkanske medalje.

Džudo klub Slavija ovim takmičenjem završio je polusezonu. Takmičare očekuje kratak odmor a onda počinju pripreme za narednu polusezonu.

Napomena: komentari čitalaca ne predstavljaju ni na koji način stav redakcije portala trebevic.net. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se pregleda i neprimjereni komentari se ne objavljuju. Portal trebevic.net zadržava pravo brisanja komentara bez najave i bez objašnjenja.

Uslovi komentarisanja: Poštovani, pri objavi komentara molimo Vas za kulturno izražavanje. Administrator neće objaviti komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.

Redakcija Trebević Info Portala je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.