trebevic.net

- prije 4 mjeseci u

Fudbal

Foto izvor: sportsport.ba

Danas su na pomoćnom terenu stadiona Grbavica snage odmjerili “B” tim Željezničara i Slavija iz Istočnog Sarajeva, a Plavi su slavili sa minimalnih 1:0.

Željo je bolje otvorio meč, ali se Slavija nije branila, pa su gledaoci mogli vidjeti otvoren meč sa dosta šansi.  U 12. minuti Zec izlazi sam pred golmana Slavije, ali pogađa samo stativu. Tri minuta kasnije Berjan na drugoj strani pokušava, međutim Bobić je siguran.

U 25. minuti Beganović iz slobodnjaka šutira preko gola, da bi do kraja vidjeli pokušaje Veljovića i Pušare, ali su obojica bili neprecizni. Beganović je u posljednjoj minuti prvog poluvremena imao sjajnu priliku, međutim ostalo je 0:0.

U drugom poluvremenu bolja igra Željezničara, a tri sjajne prilike imao je Ajdin Mujagić koji definitivno nije imao svoj dan.

Pobjedu “B” timu Željezničara koji sa klupe predvodi Milomir Odović donio je u 60. minuti Dženan Zajmović koji je izašao sam pred golmana Buturovića i postigao jedini pogodak na ovom meču
Do kraja se rezultat nije mjenjao i ostalo je 1:0 za domaćina.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
Napomena: komentari čitalaca ne predstavljaju ni na koji način stav redakcije portala trebevic.net. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se pregleda i neprimjereni komentari se ne objavljuju. Portal trebevic.net zadržava pravo brisanja komentara bez najave i bez objašnjenja.

Uslovi komentarisanja: Poštovani, pri objavi komentara molimo Vas za kulturno izražavanje. Administrator neće objaviti komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.

Redakcija Trebević Info Portala je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.