Objavio:

trebevic.net

- prije 2 mjeseci u

Fudbal

Fudbaleri Slobode iz Mrkonjić Grada savladali su u Istočnom Sarajevu Slaviju sa 3:1 u meču 28. kola Prve lige Republike Srpske.

Slavija je svoju prvu priliku iskoristila i povela. Igrala se 14. minuta kada je Milan Lalović poslao dobar centaršut sa lijeve strane, lopta je prošla kroz kazneni prostor, na drugoj strani je dočekao Vehudin Alešević, dobro šutirao, i lopta je odsjela u maloj mreži Petrovića za 1:0.

Vodila je Slavija sve do 31. minute kada Sloboda dolazi do poravnanja. Nakon kornera, poslije gužve u kaznenom prostoru, lopta pogađa Milana Lalovića i završava iza leđa Trifkovića za 1:1.

Gotovo preslikan gol Sloboda je postigla u 57. minutu. Nakon kornera najviši u skoku je Bojan Sladojević, te Sloboda stiže do potpunog preokreta.

Najljepši trenutak meča dogodio se u 73. minutu. Kapiten gostiju, Igor Mirković, odlučio se na šut sa više od 25 metara i prekrasnim udarcem pogodio same rašlje gola Nina Nedžibovića za veliku prednost Mrkonjićana i konačan rezultat 1:3.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Napomena: komentari čitalaca ne predstavljaju ni na koji način stav redakcije portala trebevic.net. Za sadržaj i tačnost komentara čitalaca ne odgovaramo. Sadržaj se pregleda i neprimjereni komentari se ne objavljuju. Portal trebevic.net zadržava pravo brisanja komentara bez najave i bez objašnjenja.

Uslovi komentarisanja: Poštovani, pri objavi komentara molimo Vas za kulturno izražavanje. Administrator neće objaviti komentare koji na bilo koji način vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi ili svojim sadržajem nisu na adekvatnom mjestu.

Redakcija Trebević Info Portala je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.